مراقبت از موهای رنگ شده و شکننده


موهای سوخته و آسیب دیده یکی از بزرگترین معضلات خانم هایی است که تمایل زیادی به تغییر دادن رنگ موهای شان دارند. اگر بر اثر رنگ کردن موهای تان سوخته و آسیب دیده شد از روش های خانگی و طبیعی استفاده کنید. 

 شاید آزار‌دهنده‌ترین اتفاق برای خانم‌ها وز شدن موهای نازنین‌شان باشد؛ اتفاقی كه هراز گاهی همه ما بعد از هر بار رنگ یا دكلره كردن موها درگیرش می‌شویم و به هر دری می‌زنیم تا موهایمان را به روزهای اول خود بازگردانیم.

کوتاه کردن موها

یکی از بهترین راه ها برای رها شدن از موهای وز کوتاه کردن آن ها است.بهتر است هر ماه موهای خود را نوک گیری کنید .تا رشد موهایتان بهتر شود و هم اینکه از شر موهای وز راحت شوید.

روغنی های طبیعی

سعی کنید بعد از حمام از روغن های طبیعی استفاده کنید.کافی است نوک انگشتانتان را به روغن های طبیعی مانند روغن زیتون ، روغن نارگیل و یا روغن بادام آغشته کنید و به نوک موهایتان بزنید تا موها بعد از شست شو دچار خشکی ، وز شدن ،و در نهایت موخوره نشود.

نرم کننده طبیعی برای موهای وز شده

یک قاشق غذاخوری سس مایونز را به همراه مقداری شیر رقیق کنید و آن را مخلوط کنید، و مانند رنگ روی موها بگذارید و بعد از 15 دقیقه آبکشی کنید .این نرم کننده به دلیل داشتن چربی سس مایونز خیلی سریع شروع به نرم کردن موها می کند.و مناسب ترین نرم کننده طبیعی برای موهای وز شده می باشد.

/ 0 نظر / 129 بازدید